Geodet

Vaším úkolem bude:

  • Vyměřování pozemků a vytyčování jejich hranic.
  • Zaznamenávání hodnot zjištěných v terénu do vlastních nákresů, vyhotovování geometrických plánů pozemků.
  • Ukládání zjištěných údajů do počítačových geodetických informačních systémů.
  • Projektování a řízení celého procesu tvorby geodetických, polohových a výškových sítí a z nich vycházející mapové dokumentace, evidence nemovitostí, vlastnických listů apod.
  • Projektování a vytyčování terénních pozemkových úprav.
  • Účast na realizaci staveb a poskytování geodetických podkladů a informací.
  • Zpracování geometrických plánů na jednoduché stavby nebo dělení pozemků, na vyrovnávání hranic a vytyčování hranic z pozemkových úprav.
  • Provádění nivelačního měření, určování horizontálních a vertikálních posunů staveb a jejich konstrukcí včetně kontrolních měření.
  • Vedení, údržba a správa databázových souborů s geodetickými daty.
  • Kontrola, ošetřování a nastavování geodetických opticko-mechanických přístrojů.
  • Vyhotovování listin o majetkoprávních vztazích občanů a organizací k pozemkům.
  • Měřičské a výpočetní práce s využitím technologií GPS, kontrola přesnosti a analýza chyb.
  • Kompletování podkladů ke zpracování DSPS.
  • Komunikace, koordinace a kontrola externích geodetů.

Co od Vás požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru
  • aktivní přístup, pozitivní přístup
  • zkušenosti v oboru geodézie
  • spolehlivost, pečlivost
  • dobrá znalost a schopnost ovládat PC, MS Office
  • ŘP sk. B – aktivní řidič

Co Vám nabízíme:

  • HPP, pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • příjemné pracovní prostředí a milý kolektiv
  • podporu, zaučení, pravidelná školení a vzdělávání
  • velmi dobré finanční ohodnocení
  • benefity:
    • 5. týden placeného volna
    • příspěvek na dovolenou
    • volné vstupy sport, kultura
    • slevy v autoservisu, zapůjčení mechanizace
    • stravenkový paušál
    • káva a čaj na pracovišti
    • pružná pracovní doba
    • služební telefon
    • dětský tábor pro děti
    • společné akce pro zaměstnance i rodinné příslušníky

Zaujala Vás tato pozice? Pošlete Váš životopis na e-mailovou adresu: personalni@elmoz-czech.cz