Rozpočtář/ka

Vaším úkolem bude:

  • příprava a cenové zpracování nabídek a kalkulací v oblasti liniových staveb, slaboproudé elektroinstalace a stavebních prací
  • jednání s investory v místě stavby
  • zodpovědnost za jejich včasnost, věcnou a cenovou správnost
  • oceňování a kontrola výkazu výměr
  • aktivní podpora obchodního týmu
  • komunikace s dodavateli a zákazníky

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít, co od Vás očekáváme:

  • SŠ/VŠ, výhodou v oblasti technického zaměření
  • aktivní přístup
  • samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, komunikativnost
  • komplexní a tvůrčí přístup k řešení úkolů
  • velmi dobrá práce na PC, MS Office – Word, Excel
  • řidičský průkaz sk. B

Výhodou bude, pokud budete mít:

  • praxe na obdobné pozici
  • orientace v elektrotechnických výkresech a dokumentaci
  • znalost práce v programu KROS a ÚRS

Co Vám nabízíme:

  • HPP, pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • zaučení
  • velmi dobré finanční ohodnocení
  • nástup dle dohody
  • místo pracoviště: Benešov
  • benefity:
    • 5. týden placeného volna
    • příspěvek na dovolenou
    • volné vstupy sport, kultura
    • školení/rozvoj
    • slevy v autoservisu, zapůjčení mechanizace
    • stravenky, občerstvení na pracovišti
    • služební telefon, notebook, služební automobil
    • dětský tábor pro děti
    • společné akce pro zaměstnance i rodinné příslušníky

Zaujala Vás tato pozice? Pošlete Váš životopis na e-mailovou adresu: personalni@elmoz-czech.cz