Technicko-administrativní referent

Vaším úkolem bude:

  • vykonávání činností a úkolů v rámci legislativního procesu liniových staveb za účelem získání povolení podle zák.č. 183/2006 Sb. v posledním platném znění (stavební zákon)
  • prověření souladu záměru s platným územním plánem
  • zajištění vyjádření úřadů, správců sítí, dotčených orgánů, podmiňujících rozhodnutí atd.
  • evidence a vyhodnocení podmínek stanovených orgány státní správy, samosprávy, dotčenými orgány atd
  • komunikace s vlastníky dotčených pozemků za účelem uzavírání smluv o smlouvách budoucích na věcná břemena
  • důkladná evidence a archivace všech získaných vyjádření, povolení, smluv atd.
  • příprava a kompletace projektové dokumentace (kontrola úplnosti) dle pevně dané struktury
  • intenzivní spolupráce s projektanty a s ostatními členy týmu projekce
  • komunikace s ostaními odděleními společnosti

Stačí Váš zájem a aktivní přístup a všechno Vás naučíme. Zajistíme Vám podporu a školení přímo na míru.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • SŠ/VŠ – technický směr je pro Vás výhodou, ale není nutností
  • ŘP sk. B
  • pokud budete mít zkušenosti v oblasti inženýringu, jenom dobře, ale rozhodně to není podmínkou
  • PC (MS Word a Excel, Outlook, internet).
  • umět si organizovat samostatně čas a práci s ohledem na dané termíny
  • logické myšlení
  • výborné komunikační schopnosti slovem i písmem

Co Vám můžeme nabídnout:

  • HPP, pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • příjemné pracovní prostředí a milý kolektiv
  • podporu, zaučení, pravidelná školení a vzdělávání
  • velmi dobré finanční ohodnocení
  • benefity:
    • 5. týden placeného volna
    • příspěvek na dovolenou
    • volné vstupy sport, kultura
    • slevy v autoservisu, zapůjčení mechanizaci
    • stravenkový paušál
    • káva a čaj na pracovišti
    • pružná pracovní doba
    • služební telefon
    • dětský tábor pro děti
    • společné akce pro zaměstnance i rodinné příslušníky

Zaujala Vás tato pozice? Pošlete Váš životopis na e-mailovou adresu: personalni@elmoz-czech.cz