Technik IT

Vaším úkolem bude:

  • podpora pro interní uživatele při jejich každodenní práci s IT technikou (řešení požadavků přes Helpdesk)
  • instalování, správa a konfigurování veškeré výpočetní techniky (počítače, notebooky, tiskárny, mobilní zařízení atd.)
  • podpora, rozvoj a údržba stávajících a nových aplikací
  • správa a údržba virtuálních serverů MS (AD, File server, SQL server, Terminal server, O365 tenant)
  • dle zkušeností se budete také věnovat správě a údržbě síťové infrastruktury (routery, switche, wifi)
  • spolupráce na probíhajících a nových projektech v oblasti IT

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • SŠ vzdělání (výhodou zaměření na IT)
  • praxi na obdobné pozici minimálně 2 roky
  • komplexní znalost v oblasti IT
  • znalost MS Windows Server a práce s nimi
  • zkušenosti s konfigurací síťových prvků v síťovém prostředí – routery, switche
  • samostatnost, pečlivost, spolehlivost a aktivní přístup
  • schopnost sebevzdělávat se
  • samostatně a efektivně řešit problémy v oblasti IT
  • zájem o IT/IS technologie (aktivně je nalézat a zavádět)
  • ochotu učit se novým věcem
  • ŘP sk. B (aktivní řidič)

Výhodou je:

  • znalost IS Byznys

Co Vám nabízíme:

  • HPP, pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • zaučení
  • velmi dobré finanční ohodnocení
  • nástup možný dle dohody
  • místo výkonu práce: Benešov
  • benefity:
    • 5. týden placeného volna
    • příspěvek na dovolenou
    • volné vstupy sport, kultura
    • školení/rozvoj
    • slevy v autoservisu, zapůjčení mechanizace
    • stravenky, občerstvení na pracovišti
    • služební telefon, notebook
    • dětský tábor pro děti
    • společné akce pro zaměstnance i rodinné příslušníky

Zaujala Vás tato pozice? Pošlete Váš životopis na e-mailovou adresu: personalni@elmoz-czech.cz