Vedoucí energeticko-servisního oddělení/vedoucí výroby

Vaším úkolem bude:

  • odpovědnost za celkový provoz energeticko-servisního oddělení
  • vedení pracovníků oddělení, koordinace jejich práce a spoluúčast na jejich výběru
  • hodnocení a motivace zaměstnanců, jejich podpora při plnění úkolů
  • zodpovědnost za plynulý chod realizace zakázek, dodržování termínů a kvality, včetně produktivity práce
  • zodpovědnost za plnění stanovených cílů oddělení
  • zlepšování stávajících procesů a zavádění opatření za účelem zvyšování produktivity
  • odpovědnost za ekonomické výsledky oddělení
  • plánování a realizace investic
  • odpovědnost za zpracování interních metodik a směrnic oddělení
  • reporting a analýzy pro vedení společnosti
  • zpracovávání statistických výkazů
  • úzká spolupráce s vedením společnosti
  • komunikace s externími dodavateli, zákazníky apod.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • SŠ/VŠ
  • technické, rozvojové myšlení
  • organizační schopnosti
  • zkušenosti s řízením lidí na vedoucí pozici
  • komplexní a tvůrčí přístup k řešení problémů
  • schopnost rychlé adaptace na změnu
  • zodpovědnost
  • ŘP sk. B
  • dobrou znalost MS Office

Výhodou je:

  • znalost výstavby a servisů energetických zařízení a vyhláška 50/1978 Sb.

Co Vám nabízíme:

  • HPP, pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • zaučení
  • velmi dobré finanční ohodnocení
  • nástup možný dle dohody
  • místo výkonu práce: Benešov
  • benefity:
    • 5. týden placeného volna
    • příspěvek na dovolenou
    • volné vstupy sport, kultura
    • školení/rozvoj
    • slevy v autoservisu, zapůjčení mechanizace
    • stravenky, občerstvení na pracovišti
    • služební telefon, notebook, služební automobil
    • dětský tábor pro děti
    • společné akce pro zaměstnance i rodinné příslušníky

Zaujala Vás tato pozice? Pošlete Váš životopis na e-mailovou adresu: personalni@elmoz-czech.cz